GABRIELA

1 POST OPERATOR SI POSTURI MASINIST

  • GABRIELA
Salariu
607 EUR

Societatea Nationala Plafar S.A. punct de lucru Cluj, angajaza 1 post de operator plante medicinale si 2 posturi de masinist.

Cerinte :
Studii medii (scoala profesionala constituie avantaj)
Experienta in munca intre 2-5 ani.

Responsabilitati, Atributii, Sarcini, Lucrari:
-Îndeplinesc sarcinile de producţie repartizate de către şeful de sectie
-Transportă ,condiţionează , concizează , omogenizează materiile prime necesare procesului de producţie
-Pregătesc ambalajele necesare procesului de producţie prin inscripţionarea datelor prevăzute de normele tehnice ale produselor
-Cântăresc şi ambalează în ambalaje specifice materiile prime supuse procesului de ambalare. -Deservesc şi supraveghează maşinile de ambalat (dozatoare).
-Deservesc maşinile de ambalat în folie în conformitate cu normele de utilizare. -Manipulează transportă şi depozitează produsele finite în cadrul secţiei evitând deteriorarea acestora.
- Igienizează locul de muncă , utilajele,instalaţiile de lucru şi dispozitivele de lucru la sfârşitul programului de lucru.
- Păstrează ordinea şi disciplina la locul de muncă. -Respectă normele de protecţia muncii şi stingerea incendiilor în cadrul unităţii prevazute in anexele Fisei postului. - Respectă Regulamentul Intern si Codul de Etica al SN PLAFAR SA. şi oricare alte dispoziţii privind activitatea sucursalei.
-Păstrază confidenţialitatea proceselor de fabricaţie a produselor specifice sucursalei şi a altor informaţii care pot aduce prejudicii sucursalei.
-Indeplineşte orice alte sarcini de serviciu la solicitarea şefului de secţie sau a şefului de echipă.
Oferim:
loc de munca stabil salariu fix 3000 lei brut ( beneficiaza de Legea 135/2022 prin care sunt scutite unele taxe iar salariul net va fi de 2362 lei)
plata tuturor sporurilor legale
bonuri de masa de 17 lei/zi
bonusuri de productie
decontare transport
instruire oferita pentru angajatii noi
siguranta locului de munca
prime de sarbatori
programul de munca este in doua schimburi in sezonul toamna-primavara de la ora 6 la 14 de luni pana vineri si de la 14 la 22 de luni pana vineri si intr-un singur schimb in perioada de vara.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la GABRIELA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la GABRIELA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are GABRIELA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?