#6762 - Unity Developer

Descriere

Căutăm un dezvoltator Unity care să lucreze într-o echipă scrum - creând noi caracteristici pentru aplicația clientului nostru - precum și îmbunătățirea arhitecturii lor de bază.

Responsabilitati

  • Crearea de noi funcții și rezolvarea sarcinilor provocatoare.
  • Se lucrează la optimizare pentru cea mai bună performanță.
  • Îmbunătățirea tuturor domeniilor produsului clientului nostru. Clientul nostru atinge o acoperire maximă a codului lor cu teste unitare și creează documentație detaliată pentru caracteristicile lor folosind Confluence.
  • Veți colabora cu artiștii tehnici la integrarea activelor creative în joc. Jocurile clientului nostru sunt disponibile pe Android și iOS.

Cerințe

  • Experienta profesionala in dezvoltarea de software;
  • Experiență cu motorul Unity - în special platformele mobile 2D și API-urile sale de scripting (UI- instrumente 2D- animații- etc.);
  • Cunoștințe solide de limbaj de programare C#;
  • Cunoașterea structurilor de date - algoritmi - și a modelelor de proiectare arhitecturală;
  • Înțelegerea optimizării aplicațiilor mobile;
  • Jucător în echipă.

Este bine sa ai

  • Experiență în crearea de instrumente de editare pentru Unity;
  • Cunoașterea principiilor injectării dependenței (Zenject).

Beneficii

  • Abonament sanitar privat + pachet spitalizare
  • Abonament stomatologic privat
  • Abonament la sala de sport
  • Vouchere/bonusuri pentru evenimente speciale (ziua de naștere, Crăciun, Paște etc.)
  • Tichete de masa de 30 lei/zi lucratoare (valoare legala)
  • Abilitatea de a lucra cu o companie globală și de a se scufunda într-o varietate de proiecte internaționale cu culturi diferite din industria IT.
  • Acces la tehnologii de ultimă oră și de ultimă oră, actuale cu evoluția cotidiană a tehnologiilor.
  • Oportunități de dezvoltare cu acces gratuit la peste 3000 de cursuri de formare și sprijin de mentorat de la egal la egal

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Qualitest pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Qualitest pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Qualitest locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?