#7633 - C# Developer

Descriere

Clientul nostru este partenerul de referință din lume pentru comerțul digital, peste tot. În calitate de angajator cu șanse egale, prețuim foarte mult principiile incluziunii, excelenței, pasiunii, transparenței, umilinței și acțiunii și ne mândrim că oferim oamenilor noștri flexibilitatea de lucru de care au nevoie pentru a-și realiza cele mai mari realizări.

Căutăm un jucător de echipă care să colaboreze cu ceilalți, să împărtășească cunoștințele prin recenzii de design și cod și discuții despre tehnologie. Preia soluțiile de la proiectare până la lucrul în producție. Îi pasă de calitate. Esti tu?

Responsabilitati

  • Luați un rol activ în definirea formei viitorului plăților online.
  • Veți avea ocazia să modelați paradigma de dezvoltare și capacitatea platformei noastre.

Cerințe

  • Mai mult de 2 ani de experiență în programare folosind tehnologii C# / .Net - o necesitate!
  • Lucrați într-un mediu de dezvoltare agil;
  • Experiență și înțelegere în utilizarea bazei de date (SQL Server/Oracle);
  • Experiență și înțelegere cu mai multe fire;
  • Experiență în dezvoltarea WebAPI, REST;
  • Experiență cu cozile de mesagerie, cum ar fi RabbitMQ;
  • Experiență cu aplicația Microservices.

Beneficii

  • Abonament sanitar privat + pachet spitalizare
  • Abonament stomatologic privat
  • Abonament la sala de sport
  • Bookster
  • Vouchere/bonusuri pentru evenimente speciale (ziua de naștere, Crăciun, Paște etc.)
  • Tichete de masa de 30 lei/zi lucratoare (valoare legala)
  • Abilitatea de a lucra cu o companie globală și de a se scufunda într-o varietate de proiecte internaționale cu culturi diferite din industria IT.
  • Acces la tehnologii de ultimă oră și de ultimă oră, actuale cu evoluția cotidiană a tehnologiilor.
  • Oportunități de dezvoltare cu acces gratuit la peste 3000 de cursuri de formare și sprijin peer to peer mentoring

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Qualitest pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Qualitest pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Qualitest locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?