#7636 - Full-Stack .Net Developer (Fully-remote)

Descriere

Qualitest Group caută un dezvoltator Full-Stack .Net care să se alăture echipei noastre ca parte a unei companii lider la nivel mondial când vine vorba de investigații criminalistice digitale. Clientul nostru oferă instrumente și soluții pentru examinatori criminaliști, ofițeri de poliție și detectivi pentru a conecta punctele unei investigații.

Misiunea clientului nostru este de a le permite clienților săi să protejeze și să salveze vieți, să accelereze justiția și să păstreze confidențialitatea în comunitățile din întreaga lume. Este un lider global în soluții de inteligență digitală pentru sectorul public și privat, dând putere organizațiilor să stăpânească complexitățile investigațiilor digitale sancționate legal prin eficientizarea proceselor de informații.

Căutăm un dezvoltator .Net pasionat de tehnologie, cu o dorință de excelență și o mentalitate ieșită din cutie pentru a satisface nevoile de afaceri într-un mediu complex de soluții de plată.

Responsabilitati

  • Aplicația la care veți lucra este în curs de actualizare;
  • În prezent, implementând funcții, scopul este de a actualiza piesele vechi vechi. Dezvoltatorul poate fi responsabil pentru misiuni și va fi în întregime responsabil pentru organizarea livrării, proiectării etc.;
  • Mod de lucru: Sprinturi la fiecare 2 săptămâni, ridicări zilnice, lansări o dată la 3-4 luni.

Cerințe

  • Experiență și cunoaștere a stivei C# .NET WPF, de la tehnologiile de stocare a bazelor de date la nivelul UI;
  • Cel puțin 3 ani experiență de lucru în domeniul aplicațiilor .NET și al dezvoltării web;
  • O experiență generală de 3 ani de scriere a codului;
  • Experiență în construirea de aplicații web SPA la nivelul clientului, conectarea la diferite servere și API-uri;
  • Experiență în modele comune de design în dezvoltarea front-end în general și React în special;
  • Orientat spre tehnologie și pasionat de .NET și WPF în general;
  • Lucrați eficient într-un mediu rapid, orientat spre echipă;
  • Abilități de gestionare a timpului și sarcinilor, capacitatea de a respecta termenele limită;
  • Sunt necesare abilități excelente tehnice, analitice și de rezolvare a problemelor;
  • Persoană autodidactă care poate îmbrățișa noile tehnologii și cadre;
  • Abilități puternice de proiectare și dezvoltare software.

Avantaje

  • .NET și C# orientate pe obiecte;
  • JavaScript și ES6/Typescript (vanilla sau orice bibliotecă/cadru);
  • Experiență sau know-how în ceea ce privește dezvoltarea WPF și ReactJS.

Beneficii

  • Abonament sanitar privat + pachet spitalizare
  • Abonament stomatologic privat
  • Abonament la sala de sport
  • Bookster
  • Vouchere/bonusuri pentru evenimente speciale (ziua de naștere, Crăciun, Paște etc.)
  • Tichete de masa de 30 lei/zi lucratoare (valoare legala)
  • Abilitatea de a lucra cu o companie globală și de a se scufunda într-o varietate de proiecte internaționale cu culturi diferite din industria IT.
  • Acces la tehnologii de ultimă oră și de ultimă oră, actuale cu evoluția cotidiană a tehnologiilor.
  • Oportunități de dezvoltare cu acces gratuit la peste 3000 de cursuri de formare și sprijin peer to peer mentoring

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Qualitest pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Qualitest pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Qualitest locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?