ACCOUNT MANAGER

Iti doresti sa faci parte din echipa unei companii de top pe piata IT din Transilvania ?

Cautam o persoana dinamica, ambitioasa, cu spirit de echipa si buna cunoscatoare a domeniului IT&C.

Responsabilitati:

  • Responsabil pentru descoperirea nevoilor clientilor
  • Realizarea ofertelor tehnice si financiare in conformitate cu cerintele clientilor
  • Marirea portofoliului de clienti prin prospectare
  • Sa realizeze in permanenta obiectivele stabilite (calitative si cantitative)

Competente, abilitati:

  • Persoana deschisa, comunicativa, orientata spre atingerea rezultatelor
  • Bun cunoscator al produselor si solutiilor IT&C
  • Cunostinte MS Office
  • Permis de conducere cat. B cu disponibilitate pentru munca de teren in judetul Timis
  • Aptitudini de vanzari B2B
  • Bun comunicator si negociator
  • Abilitatea de a-si organiza activitatile si de a respecta termenele limita

Ce oferim:

  • Pachet salarial atractiv corelat cu rezultatele obtinute
  • Cursuri de formare profesionala intr-o companie cu vechime de peste 28 de  ani in domeniul IT&C
  • Expunere directa la cele mai noi tehnologii

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Top Tech S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Top Tech S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Top Tech S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?