Candidatul ideal va fi implicat în pregătirea rapoartelor și situațiilor financiare, a reconciliărilor bancare și în efectuarea de audituri ciclice. În plus, candidatul trebuie să aibă abilități interpersonale puternice și să posede o puternică perspicacitate în afaceri.

Poziția este la fața locului, birouri clasa A situate în cadrul Iulius Mall Cluj-Napoca.

Responsabilitati

  • Creați rapoarte ad-hoc pentru diverse nevoi de afaceri
  • Întocmește documentele fiscale
  • Întocmește și analizează situațiile financiare
  • Gestionați bugetul și prognoza
  • Gestionarea numerarului și raportarea
  • Înregistrați documente fiscale (facturi, note, conturi de cheltuieli etc.)
  • Suport general direct al procesului de audit
  • Raportarea generală către grup

Calificări

  • Licenta in Contabilitate sau domeniu conexe
  • Abilitatea de a interpreta și analiza situații financiare și periodice
  • Fluență în suita Microsoft Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint etc.)
  • Experienta ERP este un avantaj

Salariu și Beneficii

  • 28.200 EUR brut pe an
  • Tichete de masa (card), max. valoare juridică
  • Cartelă „7 cărți”.
  • parcare gratuită
  • 09.00 - 17.30 de luni până vineri, 30min. pauza de cină inclusă

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Greencells CEE pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Greencells CEE pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Greencells CEE locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?