Alexandra

Accounts Payable cu Franceza

  • Alexandra
Salariu
Salariu confidenţial

Daca iti doresti un loc de munca stabil si sa faci parte dintr-o echipa dinamica, in plina ascensiune vino in echipa noastra din Brasov.

Cerințe:

absolvent studii medii / superioare profil economic, contabilitate;
experienta profesionala minim 1 an;
cunostinte de contabilitate primara;
cunoasterea limbii Engleze la nivel conversational;
cunoasterea limbii: Franceza, la nivel mediu;
cunostinte de operare PC (Excel, Word, programe contabilitate);
cunostinte SAP constituie avantaj;
acuratete in lucrul cu documentele si prelucrarea datelor;
spirit analitic, atentie distributiva;
flexibilitate, atentie la detalii;
capacitate de organizare.

Responsabilități:

inregistrarea zilnica a facturilor contabile in soft-ul de contabilitate;
verificarea corectitudinii facturilor.

Ce iti oferim:

mediu de lucru placut, profesionist si motivant favorabil dezvoltarii profesionale;
lucru intr-o echipa tanara si entuziasta, unde te vei integra usor si te vei simti bine;
un job pe termen lung si seriozitate din partea angajatorului.

Daca acest post este in conformitate cu experienta si cunostintele tale, trimite-ne CV-ul tau in limba Engleza ca raspuns la acest anunt.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Alexandra pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Alexandra pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Alexandra locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?