Accounts Payable Specialist

Despre noi - CoSoSys

CoSoSys, o companie lider în securitatea datelor, este specializată în software-ul de prevenire a pierderii datelor. Misiunea CoSoSys este de a permite companiilor și utilizatorilor finali din întreaga lume să profite din plin de avantajele de performanță ale soluțiilor de lucru de acasă, mobilitate, portabilitate și comunicații, fără a compromite securitatea. Pentru a realiza acest lucru, dezvoltăm soluții care împiedică pierderea de date pe numărul tot mai mare de dispozitive, puncte finale și dispozitive mobile care accesează și stochează date sensibile. Soluțiile CoSoSys ajută organizațiile din întreaga lume să respecte regulile și reglementările industriei precum HIPAA, PCI DSS, FISMA, GDPR și CCPA. Acum protejăm cu mândrie peste 11 milioane de utilizatori din întreaga lume.

Responsabilitati

  • Primiți, procesați și asigurați plata la timp a facturilor furnizorilor noștri
  • Procese proprii pentru a migra furnizorii către canale de facturare mai eficiente
  • Capturați și potriviți acordurile cu furnizorii, comenzile, facturile și plățile
  • Asistență la crearea previziunilor cheltuielilor, inclusiv estimarea cheltuielilor și a numerarului
  • Asigurați conformitatea cu toate cerințele de reglementare și de conformitate
  • Interacționați cu partenerii interni din afacere și cu părțile externe cu un grad ridicat de servicii pentru clienți
  • Identificați, validați, implementați și documentați îmbunătățirile continue ale tuturor proceselor
  • Deține proiecte operaționale și analitice ad-hoc pe măsură ce apar

Cerințe

  • Experiență într-un mediu rapid, orientat spre rezultate
  • Atenție excelentă la detalii și abilități organizatorice
  • Abilități excelente interpersonale și abilitatea de a colabora eficient cu oameni dintr-o varietate de medii
  • Abilitatea de a prioritiza în mod eficient (și re-prioritizează) sarcinile cu diferite niveluri de urgență relativă
  • O înțelegere a celor mai bune practici pentru conturile de plată
  • Foarte priceput la Microsoft Excel și/sau Google Sheets și abilitatea de a învăța rapid noi sisteme și programe
  • Cunoștințele practice despre Sage Intacct reprezintă un avantaj
  • Bună înțelegere a principiilor contabile românești
  • US GAAP este un plus

Beneficii

  • Asistență medicală privată;
  • Bonus discreționar de telemuncă pentru angajații care lucrează de acasă;
  • Bonusuri discreționare și/sau activități echivalente de implicare pe tot parcursul anului: Paște, Crăciun, Ziua Nașterii, Ziua Copilului - numai pentru părinți;
  • Alocație pentru nou-născut;
  • abonament Bookster;
  • Ajutor pentru ochelari;
  • Abonament transport în comun/parcare pentru angajații care lucrează de la birou;
  • Activități și evenimente de implicare a angajaților;
  • Mii de cursuri online prin Udemy;
  • Posibilitati de crestere (antrenamente);
  • Lucru la distanță din străinătate (țări UE);
  • Configurare de lucru hibridă;
  • Program de lucru flexibil.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Endpoint Protector by CoSoSys pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Endpoint Protector by CoSoSys pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Endpoint Protector by CoSoSys locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?