Candidatul ideal:

- Studii superioare tehnice sau economice;
- Experienţã relevantã în activitãţi care implicã negociere - minim 3 ani experienţã într-unul din domeniile: aprovizionare, logisticã sau comercial;
- Cunoaşterea pieţei de servicii/echipamente specifice din Romania;
- Utilizarea cu uşurinţã a programelor de operare PC: experienţã în utilizarea Oracle reprezintã un avantaj
- Limba engleza nivel avansat.

Descrierea jobului:

- Facilitarea procesului de achiziţie pentru produsele/echipamentele/serviciile necesare;
- Definirea furnizorilor şi evaluarea diferitelor oferte ale acestora;
- Negocierea şi întocmirea contractelor;
- Asigurarea aprovizionãrii clienţilor interni cu produsele/echipamentele/serviciile achiziţionate de cãtre funcţiunea achiziţii;
- Optimizarea costurilor şi a calitãţii serviciilor furnizate clienţilor interni.

Beneficii:

  • tichete de masa;
  • abonament de servicii medicale;
  • asigurare de viata si de sanatate;
  • discount servicii sportive;
  • beneficiile oferite de ordonanta 114 -constructii.

Descrierea companiei:

UTI Construction & Facility Management este o companie specializată în soluții de construcții și servicii profesionale de facility management. Furnizăm servicii administrative și tehnice complete pentru orice tip de construcție (spații comerciale, rezidențiale, bancare, publice, industriale, logistice, clădiri de birouri).
Avem o vastă experiență în domeniul construcțiilor și instalațiilor, oferind servicii specializate pentru fiecare ramură a ingineriei din acest sector, pentru realizarea unor obiective de infrastructura civilă sau critică cu aplicații în domenii precum:

  • Transporturi (aeroporturi, porturi, metrou)
  • Industrie (stații de epurare, facilități de producție, spații logistice, utilități publice)
  • Infrastructură publică (spitale, arene sportive, stadioane, săli polivalente, clădiri administrative, obiective de patrimoniu, iluminat public inteligent)
  • Spații comerciale și de afaceri (mall-uri, clădiri de birouri, etc)

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la UTI FACILITY MANAGEMENT SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la UTI FACILITY MANAGEMENT SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are UTI FACILITY MANAGEMENT SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?