Achizitor - buyer Bestmarket

Logo-Best

CANDIDATUL IDEAL :

  • Experienta minim 2 ani in procesele de negocieri si achizitii de marfa
  • Prezinta un avantaj experienta in activitatea supermarketurilor
  • Spirit antreprenorial , gândire analitică și orientată spre rezultat
  • Bune abilitati de comunicare,organizare si planificare
  • Cunostinte PC,MS OFFICE - Obligatoriu
  • Permis de conducere

RESPONSABILITATI (sarcinile de serviciu):

    • Gestionarea portofoliului de produse alocat si mentinerea relatiilor de afaceri cu furnizorii societatii;
    • Aprovizioneaza prompt, cantitativ si calitativ depozitul propriu si reteaua de supermarketuri
    • Raporteaza periodic situatia achizitiilor si a relatiilor cu furnizorii, realizeaza analize si comparatii
      periodice asupra eficientei procesului logistic si de achizitii.
    • Asigura mentinerea necesarului stocului de produse in functie de parametrii dati
    • Negociaza cu furnizorii contractele de achizitii si cauta sa obtina conditii cat mai avantajoase de
      calitate, pret, termeni si conditii de plata si livrare.
    • Face analiza de piata si se informeaza in permanenta cu privire la noutatile care apar in industrie
    • Verifica constant stocurile de marfa existente in magazine si in depozit;

BENEFICII :

  • Pachet salarial motivant . Net de la 1000 eur plus sistem de bonusare
  • Bonuri de masa;
  • Mediu de lucru placut si dinamic;

DESPRE NOI :

  • BEST MARKET este o retea de magazine de tip supermarket cu puncte de lucru atat in Bucuresti cat si in Dambovita .
  • In prezent activam sub brandul BEST MARKET in 15 locatii .In Bucuresti suntem prezenti in 5 locatii si in Dambovita in 10 locatii .
  • BEST MARKET vinde si online prin

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. LIVORNO STORE S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. LIVORNO STORE S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. LIVORNO STORE S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?