Achizitor constructii civile

1615900829665AG STEEL BUILDING&CLADDING , societate de prestigiu în construcția de clădiri industriale, suntem  în căutarea  unui nou coleg/ă pe postul de achizitor în construcții

Ești ambițios, creativ și dai dovadă de eficiență, atunci ești persoana pe care o căutăm.

Responsabilitățile postului:

  •  prospecteaza piața în vederea identificarii furnizorilor de materiale și servicii conform procedurii interne
  •  analizează, menține și dezvoltă baza de date cu furnizorii
  • se va implica în buna derulare a aprovizionarii cu materiale de constructii civile conform procedurilor interne
  •  negociază cu furnizorii condițiile comerciale (prețuri de achiziții/ termene de plată/ promoții) și încheie contractele cu aceștia.

Solicităm:

  • studii superioare
  • experiența minim trei ani în domeniul achizițiilor în construcții civile
  • cunostințe avansate de utilizare Word, Excel, Outlook
  • bune abilități de analiză și planificare
  • abilități dezvoltate de comunicare și negociere, de argumentare și persuasiune
  • capacitatea de sesizare și rezolvare a problemelor ce apar în desfașurarea activității
  • seriozitate, responsabilitate și implicare
  • orientare către găsirea de soluții și atingerea obiectivelor

Oferim:

  •  mediu de lucru dinamic și echipă competitivă
  • pachet salarial motivant corelat cu atingerea obiectivelor
  • formare profesională de specialitate
  • desktop, telefon.

    zeelandia        cupola palas     wolf valey

   Te așteptăm în echipa AVINCI!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC AG STEEL BUILDING&CLADDING S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC AG STEEL BUILDING&CLADDING S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC AG STEEL BUILDING&CLADDING S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?