Achizitor junior

AUTO BRAND SRL, companie cu o vasta experienta in importul si distributia de piese de camioane, remorci si semiremorci angajeaza achizitor junior.

Candidatul ideal:

  • Capacitate de analiză şi sinteză;
  • Gandire analitică;
  • Cunoștințe de operare MS Office, in special excel la nivel avansat;
  • Cunoştinţe de limba engleză;
  • Studii superioare absolvite.

Descrierea jobului:

  • Realizarea si implementarea strategiei si a politicilor companiei de stabilire a preţului;
  • Monitorizarea activităţii concurenţilor privind stabilirea preţurilor şi propunerea acţiunilor de corecţie;
  • Realizarea diferitelor analize tehnico-economice;
  • Verificarea periodica a preturilor pentru produsele oferite de catre companie;
  • Analizeza si raporteaza eventualele neconcordante de pret fata de luna anterioara si fata de standardul de cost predefinit;
  • Crearea codurilor de produse, precum si introducerea echivalentelor;
  • Monitorizarea achizitiilor locale.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Auto Brand SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Auto Brand SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Auto Brand SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?