Angajam Achizitor in Targu Mures

Departament: Aprovizionare

Responsabilitati:

  • Analiza furnizorilor si dezvoltarea relatiilor comerciale cu acestia
  • Obtinerea si compararea ofertelor de pret
  • Obtinerea si compararea cataloagelor de produse
  • Lansarea si supravegherea procesului de comanda
  • Promovarea brandului gestionat

Cerinte

  • Abilitati de comunicare si negociere
  • Organizare si planificare
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu-avansat
  • Cunostinte bune de operare PC, MS Office (SAP- constituie un avantaj)
  • Cunostinte tehnice in domeniul auto- constituie un avantaj

Beneficii

  • Contract perioada nedeterminata
  • Oportunitatea de a te alatura unei echipe cu un climat tanar si dinamic
  • Mediu de lucru modern
  • Program flexibil si posibilitatea de a lucra in sistem de telemunca
  • Venituri financiare motivante+bonus in functie de performante
  • Tichete de masa
  • Program recompense recomandari

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Materom SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Materom SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Materom SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?