Ad Moderation/Labelling with Swedish

Având un spirit de startup și peste 90.000 de minți curioase și curajoase, avem experiența necesară pentru a aprofunda cele mai mari mărci din lume – și ne distrăm făcând asta. Acum, vă numim pe toți cei care încalcă regulile și cei care asumă riscuri care văd lumea diferit și sunt suficient de îndrăzneți pentru a o reinventa. Vino, transformă-te cu noi.

Invitare aplicatii pentru rolul de Ad Moderation/Relevance (etichetare) - Process Associate – cu Swedish – On Site Bucuresti!

Căutăm un asociat pentru operațiuni publicitare pentru a gestiona procesul de asigurare a calității publicității pentru anunțurile sponsorizate.

Sponsored Ads este o platformă de publicitate cu plată-pe-clic cu autoservire, care le permite vânzătorilor și vânzătorilor să obțină vizibilitate și mai mult trafic de clienți către produsele lor. Asociatul va fi responsabil pentru:

1) moderarea reclamelor publicitare,

2) Stochează moderarea paginii,

3) Analiza relevanței lingvistice.

Responsabilitati:

• Examinarea unei cozi de campanii publicitare și pagini de destinație trimise de agenții de publicitate (mărci) pentru a fi verificate și aprobate sau respinse pe baza politicii publicitare.

• Examinarea unei cozi de pagini de magazine trimise de agenți de publicitate (mărci) pentru a fi verificate și aprobate sau respinse pe baza politicii Magazinelor.

• Verificarea relevanței limbii și actualizarea pentru învățarea automată.

• Răspunsul la întrebările legate de operațiunile de mai sus din partea părților interesate interne.

Calificări minime:

• Licență (diplomă postliceală sau de licență)

• Fii curios și fii o atitudine proactivă.

• Axarea pe serviciul clienți/advertiser.

• Confortabil să se ocupe de munca de rutină

• Orientat spre obiective și detalii

• Bune abilități de comunicare și mod de cooperare

• Cunoștințe PC la nivel de utilizator și independent

• Cunostinte de limba engleza si ( limba de lucru ), min. B2

Calificări preferate:

• Familiarizat cu publicitatea digitală sau orice altă afacere online.

Ce putem oferi?

• Salariu atractiv;

• Oferte de muncă stabile - contract de muncă

• Lucrați într-un mediu multicultural și divers cu angajați din peste 30 de țări

• Genpact sprijină traininguri profesionale și oportunități mari de dezvoltare a carierei

• Acces gratuit la platforma noastră de învățare premiată

• Beneficii precum tichete de masă, servicii medicale, asigurări, zile suplimentare de vacanță sau reduceri pentru parteneri

Genpact este un angajator cu șanse egale și ia în considerare candidații pentru toate pozițiile, indiferent de rasă, culoare, religie sau convingeri, sex, vârstă, origine națională, statut de cetățenie, stare civilă, statut militar/veteran, informații genetice, orientare sexuală, identitate de gen, handicap fizic sau psihic sau orice altă caracteristică protejată de legile aplicabile. Genpact se angajează să construiască un mediu de lucru dinamic, care prețuiește diversitatea și incluziunea, respectul și integritatea, concentrarea către clienți și inovația. Pentru mai multe informații, vizitați www.genpact.com. Urmărește-ne pe Twitter, Facebook, LinkedIn și YouTube

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Genpact pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Genpact pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Genpact locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?