ADJUNCT ȘEF DEPOZIT BUȘTENI - ONEȘTI

Candidatul ideal

Dacă ești o persoană entuziastă, organizată, axată pe dezvoltare profesională și personală continuă și te simti excelent într-un mediu de lucru profesionist, te inviăm să te alături echipei noastre!

CONDITII:

- Studii superioare profil silvicultură și exploatari forestiere sau industrializarea lemnului
- Experiență în activitatea de gestionare a materialului lemnos - 2 ani
- Cunoștințe de utilizare a sistemului de gestiune si stoc IFS - reprezintă avantaj
- Cunostinte pachet Microsoft Office - Excel, Word
- Abilitati de organizare, de comunicare si orientare spre atingerea rezultatelor
- Carnet conducere: categoria B

RESPONSABILITATI:

-Planifica, coordoneaza si monitorizează receptia bustenilor și expedierea refuzurilor si a lemnului de foc
-Coordonează in mod eficient utilajele, spatiul de muncă și de depozitare a buștenilor
-Organizează activitatea muncitorilor si a justificărilor din Pontaj
-Gestioneaza sistemul de control al stocului la zi și se asigură de acuratețea înregistrarii stocului
-Raportează superiorului ierarhic orice neconcordanţă între stocul fizic şi cel scriptic
-Introduce în sistemul informatic în baza documentelor de intrare conform legislatiei privind circulația materialelor lemnoase, al depozitelor și instalațiilor de prelucrare a lemnului
-Respectă legislaţia de gestiune a stocurilor
-Participă efectiv la operaţiunile de inventariere fizică a materialului lemnos
-Respectă prevederile de clasificare și specificații stabilite, proceduri interne referitoare la activitatea de producție din Depozit
-Tine locul șefului de Depozit in lipsa acestuia
-Anunță șeful ierarhic si Dep. Mentenată în cazul defectiunilor constatate la utilajele din Depozit
-Întocmeşte necesarul de materiale folosite în procesul de producție
-Utilizeaza programul /softul pentru gestionarea comenzilor, stocurilor și de asemenea platforma informatică a societății
-Raportează lunar rezultatele activităţii de gestiune a stocului și întocmește rapoarte lunare la solicitare pentru bunul mers al activității

BENEFICII:

- Pachet salarial atractiv, bonusuri trimestriale, tichete de masă
- Posibilitatea de a lucra cu o echipa tânară și dinamică
- Mediu de lucru profesionist

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. BARLINEK ROMANIA S.A . pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. BARLINEK ROMANIA S.A . pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. BARLINEK ROMANIA S.A . locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?