Adjunct Sef Raion Carne

Descrierea postului:

  • Gestionarea corespunzătoare a raionului și asigurarea în permanenţă a stocului optim de marfă
  • Plasarea mărfii în suprafaţa de vânzare conform layout-urilor stabilite
  • Verificarea cu regularitate a modului de expunere a mărfii la raft
  • Verificarea diferenţelor de stoc şi operarea corectă a modificărilor
  • Controlul stocului din punct de vedere calitativ – conformitate și termene de valabilitate
  • Îndeplinirea indicatorilor economici planificaţi: vănzări, stoc, rotaţie, rezultate inventar
  • Actualizarea etichetelor în cazul modificărilor de preţ
  • Menţinerea contactului cu furnizorii
  • Consilierea clienţilor prin amabilitate, politeţe şi respect
  • Coordonarea echipei de angajaţi de pe raion

Cerințe:

  • Studii medii
  • Experiența în domeniul comercial constituie avantaj
  • Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă
  • Cunoștințe bune de operare PC

Oferta:

  • Salariu atractiv și tichete de masa
  • Spor de sâmbătă și de duminică
  • Beneficii*:Crăciun, Paște, zi de naștere,vacanță, asigurare privată voluntară de sănătate
  • Oportunitatea unei cariere într-o companie multinațională
  • Sistem informatic performant și logistică modernă.

*acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate

Informare:
Vă informăm că, prin aplicarea pentru o pozitie în cadrul societății Selgros Cash&Carry SRL, vă vom colecta și folosi datele personale oferite în desfășurarea procesului de selecție și recrutare de personal. Pentru informații complete privind prelucrarea datelor cu caracter personal în scopul recrutării și selecției de personal în cadrul Selgros Cash&Carry SRL, vă rugăm accesati site-ul societății la adresa , secțiunea Cariere

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SELGROS CASH & CARRY S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SELGROS CASH & CARRY S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SELGROS CASH & CARRY S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?