Administrative/Back Office Specialist - Remote - Part-Time

Având un spirit de startup și peste 90.000 de minți curioase și curajoase, avem experiența necesară pentru a aprofunda cele mai mari mărci din lume – și ne distrăm făcând asta. Acum, vă numim pe toți cei care încalcă regulile și cei care asumă riscuri care văd lumea diferit și sunt suficient de îndrăzneți pentru a o reinventa. Vino, transformă-te cu noi.

Dacă încalcă regulile și asumați riscuri, care vede lumea diferit și sunt suficient de îndrăzneți pentru a o reinventa, am putea fi o potrivire detaliată.

Transformarea are loc aici. Vino, fii parte din călătoria noastră interesantă!

Tu ești cel pe care îl căutăm?

Invitare aplicatii pentru rolul de Safety Notice - Process Associate - Engleza - La distanta!

În calitate de asociat de proces în cadrul echipei de operațiuni FMI, responsabilitatea dvs. principală va fi să gestionați și să urmăriți notificările de siguranță care urmează să fie livrate site-urilor afectate (EMEA), să urmăriți cazurile excepționale, să informați și să cereți regiunilor să ofere asistență cu detalii de adresă. dacă este necesar și raportați starea părților afectate, cum ar fi afacerile de reglementare (RA) și liderii de proiect.

Responsabilitati

Următoarele sub-procese pot intra în domeniul de aplicare al Asociatului procesului de notificare de siguranță:

  • Susține procesul de implementare a Notificarii de siguranță până la livrarea cu succes a scrisorilor către site-urile afectate.
  • Lucrați la excepțiile de livrare și starea raportului programat, oferiți informații pe baza solicitărilor zilnice.
  • Asigurați-vă că ERP-urile relevante utilizate de echipele de service sunt actualizate și precise, contribuind la rezolvarea discrepanțelor.
  • Urmați instrucțiunile liderului procesului de afaceri și ale managerului de primă linie.
  • Completează solicitările ad-hoc atribuite de managerul direct.
  • Asigurați-vă că fiecare cerere legată de operațiunile FMI este documentată, conformă cu controalele de afaceri stabilite și este procesată în timp util.
  • Raportați și documentați toate modificările legate de proces în procedurile standard de operare. Îndeplinește așteptările cerințelor Genpact Learn & Development.
  • Asigurarea continuității afacerii pe procesul suportat.

Calificări minime

  • Nivelul B2-C1 de limba engleză
  • Experiență relevantă în servicii comerciale/clienți, cu mentalitate orientată către client
  • Comunicare verbală și scrisă eficientă și profesională
  • Gândire critică solidă, abilități eficiente de rezolvare a problemelor și acuratețe
  • Abilitatea de a lucra cu echipe la distanță
  • Cunoștințe MS Office: Excel și Outlook

Calificări preferate

  • Experiență în serviciul clienți și/sau în lanțul de aprovizionare.
  • Cunoștințe de operare PC
  • Abilități puternice de service clienți,
  • Abilități puternice de comunicare scrisă și verbală care pot comunica eficient cu o forță de muncă diversă, jucător de echipă foarte motivat.

Ce putem oferi?

  • Salariu atractiv;
  • Oferte de munca stabile - contract de munca
  • Lucrați într-un mediu multicultural și divers cu angajați din peste 30 de țări
  • Cursuri profesionale Genpact și oportunități excelente de dezvoltare a carierei
  • Mediu de lucru prietenos (Premiul pentru cel mai bun birou 2015)
  • Acces gratuit la platforma noastră de învățare premiată
  • Beneficii precum sală de sport, cantină, coafor și centru medical, toate situate convenabil în campusul de birouri

Genpact este un angajator cu șanse egale și ia în considerare candidații pentru toate pozițiile, indiferent de rasă, culoare, religie sau convingeri, sex, vârstă, origine națională, statut de cetățenie, stare civilă, statut militar/veteran, informații genetice, orientare sexuală, identitate de gen, handicap fizic sau psihic sau orice altă caracteristică protejată de legile aplicabile. Genpact se angajează să creeze un mediu de lucru dinamic, care prețuiește diversitatea și incluziunea, respectul și integritatea, concentrarea către clienți și inovația. Pentru mai multe informații, vizitați www.genpact.com. Urmărește-ne pe Twitter, Facebook, LinkedIn și YouTube.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Genpact pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Genpact pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Genpact locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?