Administrator cantina- perioada determinata

sdx

Compania Sodexo a fost infiintata in 1966 de catre Pierre Bellon in Marsilia, Franta, Sodexo este acum lider mondial in Servicii pentru solutii pentru Calitatea Vietii.

In Romania Sodexo On-site Services oferă clienților următoarele game de servicii: Servicii de alimentație (catering, meniuri standard, meniuri a la carte, vending, servicii protocol), servicii suport (curățenie, recepție, managementul spațiilor verzi) si mentenanță tehnică.

Responsabilitati:

- Are obligatia de a asigura un control maxim din punct de vedere financiar prin urmarirea intrarilor si a vanzarilor zilnice.

- Asigura buna functionare din punct de vedere logistic prin expunerea meniurilor si a promotiilor zilnice.

- Asigura controlul zilnic al caselor de marcat.

- Intocmeste raporturile zilnice catre Managerul de locatie si saptamanale si lunare catre sefii directi.

- Responsabilitatea de a verifica casierii atat in timpul desfasurarii activitatii zilnice, cat si la fiecare schimb.

- Responsabilitatea de a verifica spatiile de depozitare din interiorul bucatariei si se asigura atat de curatenia zilnica cat si de curatenia generala efectuata saptamanal din interiorul bucatariei, casieriei si a spalatorului de vase.

- Este direct răspunzător de păstrarea bunurilor materiale sau de altă natură pe care le are în gestiune.

Profilul tau:

- Studii medii (diploma de BAC);

-Permis categoria B;

- Experienta in zona de food, preferabil cantina- reprezinta un plus

- Abilitati de organizare, orientat spre detaliu, autonom

- Pragmatic, capabil sa rezolve probleme si sa gaseasca solutii in situatii complexe

- Cunostinte PC;

- Capacitate de lucru in echipa

- Capabil sa lucreze eficient in conditii de stres.

Ce oferim:

- Posibilitatea de promovare si de a te alatura unei echipe tinere, unde sa iti pui in valoare cunostintele si sa te bucurati de noi experiente alaturi de clientii nostri.

- Un job stabil, intr-un mediu curat si foarte placut, cu un program de lucru transparent 8h/ zi , contract de munca si un salariu motivant.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SODEXO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SODEXO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SODEXO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?