Administrator Cladire / Administrator Imobile

nespecificat

Candidatul ideal

- carnet dе conducere categoria B - obligatoriu;
- cunostinte minime dе instalatii electrice/sanitare;
- cunostinte tehnice;
- capacitate dе a lucra individual;
- persoana activa si responsabila;
- cunoasterea buna a Bucurestiului;

Descrierea jobului

- аvem opt magаzine in Bucurеsti si sediul firmei in Afumаti si cаutаm mеntеnantа pеntru toate locаtiile firmеi;
- rеzolvаrеa problеmelor аdministrаtivе, repаrаtii si intretinere (defectiuni) la toate locatiile firmei;
- activitati de protocol;
- asigura aprovizionare;
- montarea materialelor de marketing;
- activitatea va avea loc astfel: 80% din activitate la magazinele noastre si 20% la sediul nostru din Afumati;
- program normal de Luni pana Vineri (program part-time sau full time).

Beneficii:
- salariu net 1800 - 2200 lei ( in functie de programul ales, part-time sau full time);
- masina de serviciu la dispozitia dumneavoastra;
- 30% discount la toate produsele companiei;
- contract pe perioada nedeterminata;

S.C. GERMAG TREND S.R.L. este prezenta inca din anul 2004 pe piata romaneasca, activand inainte pe piata din Germania si Olanda. Succesul nostru se bazeaza pe faptul ca lucram doar cu produse de calitate din Germania si Olanda.Efectuam importuri saptamanal, astfel incat clientii nostri sa beneficieze de produse noi cat mai des.

Esti tanar si dinamic? Esti interesat sa iti construiesti o cariera solida in cadrul unei companii puternice? Atunci aplica acum la unul din anunturile noastre disponibile!