Administrator cladiri in Mizil

Daca iti doresti sa lucrezi alaturi de o echipa orientata catre rezultate si profesionalism, asteptam cu interes sa te cunoastem.

Atribuții:

- Sa asigure pastrarea in conditii bune a cladirii, mobilierului,  garajului, sistemelor electrice, electronice si de instalatii ale cladirii, in baza evaluarilor periodice;

- Planificarea si coordonarea activitatii administrative ( curatenie, intretinere si protocol);

- Asigura buna functionare a instalatiilor si utilitatilor cladirii ( apa, canalizare, incalzire, mobilier);

- Asigura aprovizionarea si instalarea si intretinerea echipamentelor, instalatiilor, mobilierului cladirii;

- Mentine legatura cu furnizorii de materiale;

- Pregatire rapoarte de cheltuieli.

Cerinte:

- De baza: studii medii ( preferabil studii tehnice);

- Experienta profesionala: minim 2 ani pe un post similar;

- Cunostinte de operare pe calculator : operare PC ( MS Office : Word, Excel, PowerPoint, Outlook);

- Carnet de conducere categoria B;

- Domiciliu din Mizil sau din apropiere;

- Pachet salarial in functie de experienta.

Aptitudini si deprinderi

- Capacitate de relationare interumana;

- Capacitate de concentrare;

- Capacitate de organizare si planificare;

- Abilitati de calcul matematic.

Calitati personale

- Echilibru emotional;

- Rezistenta la efort fizic si stres.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. Ana&Cornel S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. Ana&Cornel S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. Ana&Cornel S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?