Administrator complex comercial

Candidatul ideal:

- abilitati foarte bune de comunicare si relationare cu clientii, simt semnificativ pentru detalii;

- capacitate de a lua decizii rapid;

- personalitate energica, gandire pozitiva, eficienta;

- persoana rezistenta la stres, cu atentie distributiva;

- absolvent studii superioare;

- cunostinte  contabilitate primara;

- bun utilizator Microsoft Office;

- experienta in vanzari constituie avantaj;

Descrierea jobului:

- implicarea activa in promovarea serviciilor oferite de societate;

- respectarea si pastrarea standardului companiei;

- coordonarea eficienta a echipei din subordine;

- respectarea programului de lucru si urmarirea realizarii activitatilor zilnice, saptamanale, lunare;

- completarea periodica a documentelor aferente activitatilor specifice;

- completarea rapoartelor zilnice si periodice;

- alte atributii corespunzatoare fisei postului:

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC GB Prodcom Impex SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC GB Prodcom Impex SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC GB Prodcom Impex SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?