Administrator credite - BT Direct

Cerinte:
- Experienta profesionala: preferabil minim 1 an intr-o pozitie similara;

- Studii superioare economice sau juridice;

- Responsabilitate crescuta, meticulous, organizat, eficient, cu capacitate de analiza si sinteza, spirit de echipa, cunostinte foarte bune de operare PC;

Responsabilitati:
- Gestionarea portofoliului de credite;

- Asigura introducerea datelor privind clientul si a contractului de credit in aplicatie;

- Valideaza contractele de credit in vederea acordarii acestora;

-Actualizeaza informatiile privind clientii societatii;

-Efectueaza operatiuni de modificare a datelor financiare la solicitarea clientilor;

-Ofera clientilor informatii legate de situatia actuala a contractului de credit

-Inregistreaza incasarile de la clienti aferente contractelor de finantare;

-Opereaza contractele de finantare despagubite de asigurator;

-Verifica dosarele aprobate primite in original;

-Administreaza si gestioneaza activitatea de arhivare a documentelor.

Beneficii:
- Oportunitatea de a lucra pentru un brand romanesc de top

- Pachet de beneficii atractiv

- Ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara si entuziasta

- Traininguri de pregatire si perfectionare profesionale

- Oportunitati de dezvoltare a carierei.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la BT Direct IFN SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la BT Direct IFN SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are BT Direct IFN SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?