ADMINISTRATOR MAGAZIN ONLINE

Esti candidatul ideal daca ai :
✅ Cunostinte de copywriter si marketing
✅ Cunostinte avansate PC
✅Experienta relevanta in lucru pe platforme web si/sau ecommerce sau marketplace
✅Atitudine pozitiva si disponibilitate la invatare

Mare parte din responsabilitatile tale vor fi:
✅Creare si monitorizare continut magazin online
✅ Monitorizarea stocurilor atat online cat si fizic
✅Vei contribui activ la dezvoltarea gamei de produse
✅Procesare comenzi online
✅Monitorizare preturi

Beneficii:
✅Salariu motivant direct proportional cu experienta
✅Program de lucru foarte flexibil
✅Mediu de lucru placut si accesibil
✅Potential de dezvoltare personala
✅Vei face parte dintr-o echipa tanara de oameni super-faini

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Also Business Invest Srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Also Business Invest Srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Also Business Invest Srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?