Administrator Magazin Online

Despre Companie:

OpenBox Experience este un magazin de produse resigilate. OpenBox comercializează produse resigilate în stare perfectă de funcţionare atât online cât și offline. Avem mai multe categorii de produse cum ar fi: electronice, electrocasnice, casa și grădină, accesorii etc.

Magazinul fizic se află în centrul Clujului pe Str.David Ferenc nr.21 (lângă Rosa)

Magazinul online puteți să accesați aici: www.resigilateopenbox.com

Candidatul Ideal:

  • Abilități organizatorice și de lucru independent

  • Abilitati bune de comunicare si interactiune cu oamenii

  • Atenție la detalii, orientare către rezultate

  • Corectitudine, receptivitate, orientare către nou, flexibilitate și creativitate

  • Cunoștințe operare PC: MS Office avansat, SAP, SEO, SEM

  • Cunostinte in platforma Wordpress, Woocommerce este obligatorie

  • Limba engleza, nivel avansat

  • Foarte bune abilități de comunicare și negociere, planificare și organizare, să interacționeze cu placere cu clienti

  • Responsabilitati:

    · Operarea in platforma de administrare a magazinului online, adaugare/modificare descrieri produse, adaugare/editare poze, verificare preturi/promotiii implementand practici SEO in vederea cresterii vanzarilor produselor oragnizatiei

    · Consultanta privind produsele si suport clienti: sesizari, reclamati

    · Abilitati bune de copywriting pentru descrierea pozelor si pentru articole de blog.

    · Cunostinte HTML, CSS, PHP Nivel incepator/mediu – Constituie avantaj

    Beneficii:

    · Pachet salarial atractiv

    · Atmosfera placuta la locul de munca

    · Munca intr-o echipa tanara

    · Respectarea termenelor de plata a drepturilor salariale

    · Stabilitatea locului de munca

    • Câte locuri de muncă sunt disponibile la OpenBox Experience pe Angajat.ro?

    • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la OpenBox Experience pe Angajat.ro?

    • Pe ce poziții are OpenBox Experience locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?