Agent call center

Agent Call center

Candidatul ideal:

- Studii superioare
- Experienta intr-un call center cerinta obligatorie
- Cunoasterea materialelor de constructii
- Abilitati excelente de comunicare, orientare catre client
- Atitudine pozitiva, personalitate energică, amabilitate şi eficienţă
- Automotivat si cu spirit de echipa, capabil să lucreze într-un mediu foarte dinamic
- Cunostinte Ms Office

Descrierea jobului:

- Preia apelurile din call center, raspunde diverselor solicitari ale clientilor, ofera suport pentru magazinul online
- Raspunde cererilor de oferta si ii consiliaza cu privire la produsele companiei
- Realizeaza vanzarile, urmareste livrarea comenzilor catre clienti, urmareste gradul de satisfactie al clientilor.
- Respecta procesele si procedurile de lucru agreate;

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv si competitiv;
- Training la inceperea activitatii si ulterior, anual sau de cate ori va fi cazul.
- Desfasurarea activitatii intr-o echipa tanara si profesionista, intr-o locatie cu cele mai bune dotari

Descrierea companiei:

MatHaus, magazinul de retail Arabesque, este un brand tanar, aflat in continua expansiune pe piata materialelor de constructii, atat in mediul digital cat si in retailul clasic. Prin magazinul online mathaus .ro și cele 7 magazine din țară suntem pregătiți să oferim soluții complete pentru orice tip de proiect, fie ca este o reamenajare de apartament sau constructia unei case de la zero.

Suntem o echipa tanara, dinamica si preocupata de gasirea celor mai bune solutii pentru atingerea obiectivelor prin intermediul tool-urilor sau a noilor modele de business. In spatele nostru se afla experienta grupului Arabesque, de peste 25 ani lider pe piata de distributie a materialelor de constructie, cu peste 3k de angajati.

In fiecare an, compania aloca resurse si energie pentru a dezvolta un mediu de lucru sanatos si performant. Pentru noi este foarte importanta etica profesionala, dorinta de evolutie si munca in echipa.

Poti afla mai multe detalii despre noi si grupul din care facem parte accesand sectiunile Mathaus sau Arabesque -distributie

Daca vrei sa faci performanta, sa iti dezvolti cariera, sa inveti cum se creste un brand la nivel national, la noi este locul potrivit. Te asteptam la interviu!

"Arabesque SRL va prelucra datele dvs. cu caracter personal furnizate in timpul procedurii de selectie in conformitate cu GDPR. Pentru mai multe detalii legate de drepturile dvs si de modul in care le puteti exercita, accesati site-ul Mathaus, sectiunea Termeni si Conditii.

Trimitand candidatura, confirmati ca ati citit si acceptat informatiile cu privire la procesarea si utilizarea datelor dvs. personale."

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Arabesque SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Arabesque SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Arabesque SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?