Agent Call Center-MAGHIARA- Brasov

Candidatul ideal:

  • cunoasterea limbii maghiare- nivel avansat
  • cunostinte operare PC
  • minim liceu absolvit
  • abilitati creative de solutionare a problemelor
  • bune abilitati de comunicare scrisa si orala
  • experienta pe o pozitie similara- reprezinta avantaj

Responsabilitati:

  • Pozitia presupune  oferirea de informatii clientilor avand la baza datele si conditiile contractuale
  • Este o activitate de preluare a solicitarilor telefonice
  • Comunicari scrise prin email, chat, scrisori si alte sarcini administrative dupa perioada de training.

Ce iti vom oferi noi:

  • Salariu atractiv + bonusuri de performanta
  • Training si feedback
  • Program organizat in ture in cadrul unor birouri moderne de lucru
  • Posibilitatea de a lucra cu parteneri de top
  • Experienta intr-un mediu de lucru dinamic
  • Lucrul intr-o echipa tanara si in continua dezvoltare
  • Oportunitatea de a avansa in cariera pe baza perfomantelor individuale
  • Asigurare medicala privata
  • Alte beneficii ( Bookster, diverse evenimente, competitii)

Aplica acum!

Echipa noastra de recrutare este bucuroasa sa va raspunda la intrebari.

Daca esti in cautarea unui loc de munca unde colegii iti vor deveni prieteni iar oportunitatile de avansare in cadrul intregii companii nu sunt doar promisiuni, atunci iti uram bine ai venit in echipa TELUS International.

Nu este aceasta oportunitatea potrivita acum? Afla mai multe despre joburile disponibile aici:  TELUS International.

Despre noi:  Pasiunea noastra este un serviciu pentru clienti excelent - de curand, Competence Call Center a fuzionat cu TELUS International si acum face parte din acesta. De atuncide membri ai echipei ofera servicii pentru clienti in cele mai bune conditii, in peste 50 de limbi pentru parteneri internationali si bine-cunoscuti.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TELUS International pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TELUS International pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TELUS International locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?