Candidatul ideal

Cerinte candidat:
- Permis categoria B fara evenimente rutiere (alte categorii suplimentare constituie un avantaj);
- Experienta in condus de minim 5 ani;
- Cunostinte de operare PC;
- Studii medii (studiile superioare reprezinta un avantaj);
- Tinuta business;
- Persoana muncitoare, punctuala, organizata, serioasa;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Efectueaza vizionari ale garantiilor propuse pentru contractarea creditelor de catre potentialii clienti;
- Colaboreaza cu angajatii sediului in vederea indeplinirii obiectivelor stabilite la nivel de unitate;
- Informeaza si consiliaza clientii privind produsele si serviciile institutiei noastre.
- Contacteaza clientii din baza de date a sediului secundar;
- Utilizeaza autoturismul de serviciu, executa traseele necesare desfasurarii activitatii firmei si transportul pentru preluarea si predarea documentelor de la/catre diversi expeditori si destinatari;
- Raspunde de integritatea autovehiculului pe care il are in primire in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia; respecta legislatia rutiera in vigoare;
- Intocmeste rapoarte cu privire la activitate.

Descrierea companiei

Institutie financiara nebancara, avand ca obiect de activitate acordarea de credite de consum garantate cu ipoteca imobiliara/credite ipotecare, avand in prezent 16 agentii deschise pe teritoriul Romaniei.

Prin transmiterea CV-ului va exprimati acordul privind prelucrarea datelor dumneavoastra personale in procesul de recrutare/ selectie.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la EASY CREDIT 4 ALL IFN S.A. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la EASY CREDIT 4 ALL IFN S.A. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are EASY CREDIT 4 ALL IFN S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?