Agent Comercial Inmedio Electroputere Parc Mall

Candidatul ideal

Candidatul ideal este o persoana comunicativa, placuta, muncitoare, serioasa si proactiva.

Descrierea jobului

Atributiile dumneavoastra vor consta in:

- derularea activitatilor de vanzare de presa si produse din magazin si oferirea de servicii clientilor.
- derularea activitatilor de gestionare a magazinului ( verificare preturi si termene de valabilitate, inventariere).
- intocmirea documentelor fiscale,rapoarte de gestiune, efectuarea monetarului.
- respectarea standardelor de curatenie.
- mentinerea relatiilor cu clientii, rezolvarea plangerilor si nemultumirile lor.

Aplicantii care corespund criteriilor de selectie vor fi contactati pe adresa e-mail din CV sau telefonic pentru programarea la un interviu.

Descrierea companiei

Firma noastra detine franciza Inmedio din Electroputere Parc Mall.

Inmedio este o retea internationala de magazine de presa, prezenta in Romania dar si in tari precum Polonia, Ungaria, Bulgaria, Serbia sau China.

Magazinele noastre sunt prezente in toate marile orase.

La noi gasesti cea mai larga selectie de presa nationala si internationala, precum si produse si servicii complementare (de la tabac, loterie si bilete concerte, la alimente, racoritoare si cele mai noi carti).

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC ADAIZAN TRADE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC ADAIZAN TRADE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC ADAIZAN TRADE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?