Candidatul ideal

Calificari necesare: Studii de specialitate
Experienta minima: 1 an
Cunoasterea unei limbi straine de circulatie-ENGLEZA
Cunoasterea informatiilor privind pachetele turistice (sejur, circuit, etc.)

Descrierea jobului

Primirea clientilor, analizarea preferintelor clientilor si indrumarea documentata a acestora privind destinatiile si obiectivele turistice;
Prezinta clientilor programele turistice organizate, în functie de destinatia solicitata si de particularitatile/ preferintele clientilor;
Promoveaza destinatiile turistice noi si propune variante turistice posibile pe baza consultarii ofertelor;
Prezinta clientilor ontractual-cadru, negociaza clauzele contractului si verifica completarea corecta si semnarea contractului;
Emite documentele de calatorie si face rezervarile pentru transportul si cazarea clientilor;
Urmareste finalizarea tranzactiei turistice, solicita feedback si monitorizeaza gradul de satisfactie a clientilor;
Intocmeste documentele de încasare a sumelor/ voucherelor, elibereaza documente de plata si încaseaza contravaloarea serviciilor oferite;
Intocmeste si înregistreaza documentele (oferte, cereri de oferte, comenzi, vouchere,facturi, sesizari, reclamatii etc.) conform procedurilor agentiei;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Velimed SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Velimed SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Velimed SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?