Firma cu capital integral romanesc (Strategic Ventures SRL -Arad) a construit si va pune in functiune o fabrica moderna de panificatie, in Dumbravita, la periferia

Timisoarei , str Bela Bartok 1-3, in spatele benzinariei MOL , acces cu troleibuz M 14 pana la 400 m de fabrica. Angajam incepand cu 1 iunie 2020 :

Candidatul ideal

- Experienta in vanzari de produse alimentare ;
- Preferabil studii superioare finalizate;
- Cunostinte operare PC (Excel, Word);
- Disponibilitate pentru deplasari in zona de distributie (jud Arad si Timis);

- Permis auto categoria B;

- Bune abilitati de comunicare si negociere, atitudine orientata spre satisfacerea cerintelor clientilor, spirit intreprinzator.

- Resedinta in Timisoara si respectiv Arad

Descrierea jobului

-Identificarea potentialilor clienti si estimarea potentialului si bonitatii acestora;
- Prezentarea si promovarea produselor fabricii de paine si produse panificatie;
- Colaborare permanenta cu clientii si potentialii clienti ai societatii;
- Monitorizeaza preturile practicate pe piata la produsele similare, produsele noi aparute pe piata

- Monitorizeaza  expunerea corespunzatoare a produselor proprii in locatiile clientilor;
- Urmareste evolutia vanzarilor pe fiecare client deservit;
- Urmareste atingerea target-ului de vanzari alocat;
- Atingerea numarului de clienti stabilit;
- Implementarea politicilor comerciale ale firmei;
- Imbunatatirea continua a retelei de distributie.

Beneficii : Tichete de masa, bonus de performanta

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la STRATEGIC VENTURES S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la STRATEGIC VENTURES S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are STRATEGIC VENTURES S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?