AGENT DE VANZARI

Salariu net
3500 RON

Candidatul ideal

Cerintele postului:

- capacitate foarte buna de comunicare, atentie distributiva, capacitate rapida de decizie, gandire pozitiva si eficienta;
- responsabilitate fata dе munca proprie si orientare spre atingerea rezultatelor dorite;
- disponibilitate pentru o activitate preponderent dе teren;
- experienta in vanzari min. 2 ani experienta in vanzari – preponderent in mediul rural - constituie un avantaj;
- permis dе conducere – categoria B;

Descrierea jobului

- marirea portofoliului de clienti
- realizarea obiectivelor lunare, trimestriale si specifice
- stabilirea si pastrarea relatiilor cu clientii
- comunicarea si stabilirea de relatii comerciale cu clientii
- intocmirea si raportarea situatiilor de activitate saptamanal

Companie din domeniul exploatarii jocurilor de noroc in plina expansiune.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MEGA WIN pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MEGA WIN pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MEGA WIN locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă MEGA WIN la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?