Cautam colegi pentru rolul de Agent de vanzari. Candidatul ideal trebuie sa dea dovada de:

- excelente abilitati de negociere si vanzare
- excelente abilitati de comunicare
- experienta in vanzari directe
- orientare catre client
- perseverenta si orientare catre rezultate
- proactivitate si creativitate
- bune abilitati de operare PC si de utilizare a pachetului MS Office
- cunostinte despre servicii de monitorizare flote prin GPS (constituie un avantaj)
- permis de conducere categoria B

Responsabilitatile postului sunt:

- prospectarea pietei in vederea alcatuirii unui portofoliu de clienti
- prezentarea serviciilor companiei catre potentialii clienti
- negocierea si incheierea de contracte cu clientii
- cresterea cotei de piata a companiei

Cum poti contribui:

- vei identifica oportunități de vanzare si vei contacta clienti prin telefon și e-mail
- vei promova produsele și serviciile companiei prin vizite si prezentari directe
- vei administra portofoliul de client (contractare, derulare contracte, facturare, incasare)
- vei intocmi periodic materiale de sinteza (rapoarte, statistici)

Vei beneficia de:

- pachet salarial motivant corelat cu performanta
- oportunitate de dezvoltare a carierei intr-o companie in expansiune
- autoturism, laptop, telefon de serviciu
- tichete de masa si tichete cadou
- activitati de echipa,  in tara si in strainatate, pentru a-ti reincarca bateriile

Jobul presupune acoperirea Judetelor Arad - Timis - Bihor

Asteptam sa dai click pe butonul Aplică!

TELL easyTRACK este un sistem destinat atat persoanelor fizice cat mai ales firmelor care doresc sa-si eficientizeze activitatea prin reducerea costurilor generate de exploatarea propriilor flote auto și să-și optimizeze gradul de utilizare a resurselor companiei. Bazată pe tehnologii web și accesibilă de la orice PC sau Smartphone conectat la internet, aplicatia colecteaza date in timp real prin GPS de la autovehiculele din teren si pe baza acestora genereaza rapoarte sub forma de grafice sau tabele care permit analizarea si compararea datelor prezentate in functie de anumiti parametri: perioada, vehicul, divizie, traseu, etc. printr-o interfata rapidă, prietenoasă și intuitivă, suportând utilizatori multiplii cu roluri și drepturi configurabile.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la T.E.L.L. Security Systems SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la T.E.L.L. Security Systems SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are T.E.L.L. Security Systems SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?