Agent de Vanzari

Cerinte:
- capacitate de planificare si organizare;
- cunostinte PC (MS Office, Internet);
- orientare catre client, spirit de competitie, gandire analitica, seriozitate;
- abilitati de prezentare, comunicare, organizare, negociere si lucru in echipa;
- creativitate si spirit de initiativa;
- experienta in vanzari minim 2 ani poate constitui un avantaj;
- experienta in domeniul materialelor de constructii si in domeniul produselor metalurgice poate constitui un avantaj;
- cunostintele de contabilitate primara si facturare pot constitui un avantaj.

Responsabilitati:
- prezentarea, promovarea, vanzarea produselor si serviciilor din portofoliu, in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
- prospectarea pietei pentru gasirea de clienti noi si produse noi;
- oferirea de solutii optime, solutii adaptate nevoilor clientilor;
- urmarirea realizarii planului de vanzari alocat;
- dezvoltarea in permanenta a zonei de activitate;
- urmarirea permanenta a pietei, a evolutiei concurentei si a indicilor de pret;
- mentinerea relatiei cu clientii existenti;
- prezinta clientilor veniti la depozit, produsele si serviciile companiei;
- deruleaza procesul de vanzare al produselor.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- post permanent de tip full-time in cadrul unei companii lider la nivel national;
- lucrul in cadrul unei echipe tinere si dinamice;
- program de instruire la locul de munca;
- pachet salarial motivant, bonusuri si prime in functie de performante;
- posibilitate dezvoltare profesionala, promovare in cadrul firmei.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Stift Lux Design SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Stift Lux Design SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Stift Lux Design SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?