Agent de vânzări de teren

Recrutăm Agent de vânzări de teren pentru o firmă de import și distribuție produse metalurgice, cu o experiență de peste optsprezece ani în domeniu și care își are sediul oficial în București.agent vnz

Descrierea jobului:

  • Menținerea legăturii cu clienții existenți

  • Preluarea comezilor de livrare și transmiterea acestora către șeful de depozit

  • Comunicarea datelor de livrare către clienți

  • Dezvoltarea zonei de interes alocată, prin creșterea numărului de clienți și de contracte semnate

  • Încasarea facturilor

  • Rezolvarea reclamațiilor legate de produs sau livrare

Candidatul ideal:

  • Experiență în vânzări

  • Permis de conducere – categoria B

  • Cunoștințe de PC (Office, Mail, Internet)

  • Abilități excelente de relaționare și vânzare

  • Disponibilitate pentru munca de teren (3-4 zile pe săptămână) pentru atragerea și menținerea clienților

Se oferă:

  • Salariu motivant

  • Mașină de serviciu

  • Telefon și laptop

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Ascent Human Capital SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Ascent Human Capital SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Ascent Human Capital SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?