Timea Fekete | SC ASCENT HUMAN CAPITAL SRL

Agent de Vânzari de Teren

  • Timea Fekete | SC ASCENT HUMAN CAPITAL SRL
Salariu
Salariu confidenţial

Recrutăm Agent de vânzări de teren pentru o firmă de import și distribuție produse metalurgice, cu o experiență de peste optsprezece ani în domeniu și care își are sediul oficial în București.

Descrierea jobului:
• Menținerea legăturii cu clienții existenți
• Preluarea comezilor de livrare și transmiterea acestora către șeful de depozit
• Comunicarea datelor de livrare către clienți
• Dezvoltarea zonei de interes alocată, prin creșterea numărului de clienți și de contracte semnate
• Încasarea facturilor
• Rezolvarea reclamațiilor legate de produs sau livrare

Candidatul ideal:
• Experiență în vânzări
• Permis de conducere – categoria B
• Cunoștințe de PC (Office, Mail, Internet)
• Abilități excelente de relaționare și vânzare
• Disponibilitate pentru munca de teren pentru atragerea și menținerea clienților

Se oferă:
• Salariu motivant
• Mașină de serviciu
• Telefon și laptop

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Timea Fekete | SC ASCENT HUMAN CAPITAL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Timea Fekete | SC ASCENT HUMAN CAPITAL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Timea Fekete | SC ASCENT HUMAN CAPITAL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?