stanciu dragos

Agent de vanzari/dispecer

  • stanciu dragos
Salariu
1.500 EUR

Daca esti o persoana carismatica, creativa, cu spirit de negociator, bune abilitati de comunicare si cunosti limba engleza esti candidatul ideal.
Ai oportunitatea de a lucra intr-o echipa dinamica si tanara la biroul nostru din Alba Iulia.
Program de lucru de luni pana vineri de la ora 08.30 pana la ora 17.30 cu pauza de la 13.00 la 14.00.
Salarizare: 2500-9000+ lei

Descrierea postului:
1. contractare de clienti si furnizori de servicii de transport marfa
2. Urmarire ca transportul sa se desfasoare in conditii normale

Locatie de lucru fixa la biroul nostru din alba iulia zona stadion.

Asteptam cv-urile voastre la adresa de e-mail: [email protected] sau pe whatsapp la nr -ascuns-

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la stanciu dragos pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la stanciu dragos pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are stanciu dragos locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?