Agent de vanzari in distributie

Post: Agent vânzări in distribuție

logo-oana-cristal
Descrierea companiei: Oana Cristal COM este o companie de distributie cu peste 20 de ani experienta in domeniul HoReCa, specializata pe ingrediente si materii prime pentru cofetarii, patiserii, brutarii, restaurante, fast-food-uri si sectorul alimentar industrial.

Crisfoods este brancdul care ne reprezinta. Afla mai multe detalii pe site-ul nostru crisfoods . ro .Sediul se afla in Slatina, agentii de vanzari desfasurandu-si activatatea in Slatina sau Craiova, in timp ce zona de acoperire pentru livrari directe este extinsa la Mehedinti, Gorj, Dolj, Olt, Valcea, Arges, Teleorman, Bucuresti sau intreaga tara prin servicii de curierat.
Responsabilitățile postului:

  • prezentarea și vânzarea produselor din portofoliu
  • menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții companiei prin vizite personale, telefon, e-mail
  • consilierea clienților în vederea identificării produselor dorite prin prezentarea cataloagelor electronice și tiparite
  • utilizarea soft-ului nostru specializat pentru preluarea comenzilor
  • nu este necesara livrarea comenzilor,aceasta fiind responsabilitatea celorlalti angajati

Cerințe

  • Studii medii. Studiile superioare in domeniu constituie avantaj
  • Experiență într-un post similar, ideal in domeniul distributiei sau in industria Horeca
  • Abilități de negociere, comunicare și relaționare
  • Persoană serioasă, activă
  • Permis de conducere categoria B, cu vechime de minim 3 ani fără incidente.

Oferta:

  • salariu de baza si bonus din vanzari
  • asigurare medicala privata
  • masina Hyundai i20, telefon de lucru si tableta
  • program de lucru: luni-vineri 8 ore/zi

Asteptam CV-ul la adresa office crisfood . ro

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Oana Cristal COM pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Oana Cristal COM pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Oana Cristal COM locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?