AGENT DE VANZARI JUD. COVASNA

Cerinte :

  • Studii medii
  • Experienta in vanzari este avantaj dar nu este obligatoriu
  • Carnet de conducere, cat. B ( min 1 an )
  • Abilitati excelente de comunicare / negociere
  • Spirit de echipa, dinamic, responsabil
  • Cunostinte minime PC

Oferim :

  • Masina de serviciu, telefon
  • Pachet salarial motivant, raportat la rezultate
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala si training

Responsabilitati :

  • Respectarea si realizarea rutelor saptamanale
  • Realizarea obiectivelor lunare
  • Implementarea produselor nou aparute si a promotiilor
  • Asigura vanzarea, prezenta si vizibilitatea produselor la punctele de vanzare
  • Intretinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii

Daca esti interesat(a) si vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara, dinamica,

te rog sa aplici nu mai tarziu de data de

Vor fi contactate numai persoanele selectate.

Toate aplicatiile vor fi tratate cu stricta confidentialitate.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la AMIGO & INTERCOST SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la AMIGO & INTERCOST SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are AMIGO & INTERCOST SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?