AGENT DE VÂNZĂRI

Description: Description: cid:E06E610

Fornetti is part of ARYZTA AG - Global Bakery Group

AGENT DE VÂNZĂRI ZONAL

Fornetti este o societate de talie internațională, în sectorul industriei de panificație si patiserie, lider pe piata de profil in Romania.

Echipa Comerciala cauta un nou coleg cu personalitate, avand abilitati de bun organizator care isi doreste sa lucreze intr-o echipa tanara si motivata!

Cautam candidati din judetele: Timis, Arad si Bihor

Descrierea postului:

-aplică strategia de marketing dezvoltată de societate

-verificare magazine din zona arondata aflate in sistemul de francize

-mentine continua relatia cu clientii si le ofera asistenta si solutii de rezolvare optima

-gestioneaza si imbunatateste permanent portofoliu de clienti

-participa activ la evenimente de promovare brand si alte activitati de marketing

Cerinte:

-studii medii/superioare

-permis de conducere

-abilitati de comunicare si negociere

-spirit de echipa si seriozitate

-permis de conducere (cat. B)

Ce oferim noi?

-salar motivant si bonusuri de performanta

-cursuri de formare profesionala (training in cadrul companiei Fornetti)

-transparenta si corectitudine

Te regasesti in profilul nostru? Te asteptam sa te alaturi echipei FORNETTI !

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC FORNETTI ROMÂNIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC FORNETTI ROMÂNIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC FORNETTI ROMÂNIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?