Agent de vanzari sabloane SMT

Cautam colaborator - agent de vanzari -, pentru distributia de sabloane (stencil) decupate cu laser, pentru liniile de montaj a placilor electronice prin tehnologia SMT.

Este necesara experienta de vanzari B2B catre firme din industria electronica. Ideal ar fi ca deja sa vindeti produse pentru aceste firme, de tipul: pasta de lipit, solutii de curatare, raclete, component SMD, masini pentru liniile de montaj SMT etc.

Responsabilitati:

- promovarea produselor NDS,

- identificarea de noi clienti,

- intocmirea de contracte de vanzare-cumparare,

- mentinerea unei bune relatii cu clientii, etc.

Plata pe baza de comision, in functie de vanzari. Se asigura decontarea cheltuielilor de deplasare. Plata comisionului prin facturare, asadar va trebui sa aveti firma sau PFA (nu angajam cu contract de munca).

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Net Digital Service SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Net Digital Service SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Net Digital Service SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?