Agent de vanzari

CERINTE

- Abilități de comunicare și relaționare cu Clienții;
- Deținerea permisului de conducere (cat. B);
- Experienta in vinzari b2b constituie un avantaj;

- Cunostinte bune de limba engleza, iar optional cunostinte de cel putin una din limbile: poloneza, spaniola, italiana, ungara, franceza, bulgara constitue un avantaj;
- Bune abilitati de operare PC (pachetul Microsoft Office)

RESPONSABILITATI

- Identifica Clientii noi și oportunitățile de creștere a business-ului;
- Creeaza, mentine si gestioneaza relatiile comerciale cu Clientii;
- Intocmeste oferta de produse si o negociaza cu Clientii;
- Preia comenzile de la Client, transmite comenzile către departamentul de achizitii si logistica și se asigură că produsele din comandă ajung la Client;
- Realizează planul de vânzări pe zona alocată.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix si bonus la indeplinirea targetului de vinzari conform competentelor posedate;
- Oportunitati de crestere profesionala si in cariera.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Pangeea pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Pangeea pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Pangeea locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?