Agent de vanzari Timisoara

Betty Ice SRL caută un nou coleg / o nouă colegă pentru departamentul de vanzari din Timisoara.

Post vacant: agent de vanzari

Cerințe:

- Abilitati excelente de comunicare, abilitati de negociere, spirit de echipa;

- Simt de raspundere dezvoltat, gandire pozitiva;

- Experiență în domeniul vanzarilor;

- Permis de conducere categoria B;

- Abilități de organizare, sistematizare și prioritizare a activităților;

- de preferat sa aiba domiciliu in Timisoara sau imprejurimi;

- Persoană dinamică și flexibilă, care are capacitatea de învățare rapidă, orientata spre rezultate si client.

Descrierea jobului:

- Realizeaza targetele privind volumul vanzarilor si targetele de distributie in zona alocata;

- Dezvolta zona alocata prin mentinerea clientilor vechi si gasirea clientilor noi;

- Identifica noi oportunitati de crestere in zona alocata;

- Colaboreaza cu celelalte departamente;

- Redacteaza rapoarte cu privire la activitatile desfasurate.

Noi îți oferim:

- O echipă primitoare și dinamică;

- Posibilități de dezvoltare profesională;

- Stabilitate;

- Pachetul salarial va fi negociat la interviu și va fi corelat cu performanța.

Asteptam Cv-ul tau!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. BETTY ICE S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. BETTY ICE S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. BETTY ICE S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?