Agent Imobiliar - Cluj Napoca

nespecificat

Candidatul ideal

Construiește o CARIERĂ ce merită avută. Crează o AFACERE care merită deținută.
Trăiește o VIAȚĂ ce merită trăită.
Ai visuri mărețe? Atunci vrem să te cunoaștem.

Keller Williams Cluj, caută profesioniști de top în vânzări, care doresc să își ducă afacerea la un alt nivel.
Căutăm agenți imobiliari cu experiență, motivați, care au standarde etice înalte, dornici să devină parte dintr-o companie care pune agentul pe primul loc .

Descrierea jobului

Credem în:

  • Creștere continuă , de aceea oferim voce agentului și îl ajutăm să își crească afacerea
  • Productivitate, astfel că oferim traininguri și programe de coaching pentru agenții noștrii.
  • Profitabilitate, de aceea vei beneficia de compensații competitive, oportunități și sistem de pensii
  • Cultură, astfel am creat un sistem de convingeri unitar, care oferă agentului și clienților pe care îi servim experiențe care merită trăite.
Aici totul este despre tine și despre modul în care afacerea ta poate înflori.
Îndrăznește să ne contactezi astăzi! Ne-am bucura să te cunoaștem !

Keller Williams este cea mai mare companie imobiliara din lume, având în prezent peste 1030 de birouri la nivel mondial, cu peste 190.000 de agenti. Este cunoscută totodată ca fiind și cea mai inovativă companie, investind constant în tehnologie, și totodată compania nr. 1 în ceea ce privește programele de training oferite.

Keller Williams este o companie construită de agenți imobiliari pentru agenți imobiliari.
Când alegi Keller Williams îți unești forțele cu cea mai dinamică companie imobiliară din lume!

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Keller Williams Cluj pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Keller Williams Cluj pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Keller Williams Cluj locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?