Agent imobiliar

Domeniul imobiliar, pe langa tranzactii, presupune cresterea abilitatii de comunicare, relationare si negociere, notiuni de marketing si dezvoltarea capacitatii de place sa invatam constant, sa crestem si sa tintim ca mai sus.

Dezvoltarea ta profesionala si personala trebuie sa continue pe tot parcursul vietii.

Agentia Vision Real Estate Company este formata dintr-o echipa tanara, energica si ambitioasa, conturand mediul ideal dezvoltarii tale. Convingerea noastra este ca succesul in imobiliare se realizeaza cu sprijinul echipei, mentorat in activitate, mediu de lucru prietenos si dispus oricand sa ofere ajutor.

Echipa din spatele tau va gasi mereu o solutie la orice problema intampinata. Iti oferim sprijin educational prin training-uri de vanzari, persuasiune, imobiliare, comunicare, alaturi de profesionisti, totul pentru ca tu sa te dezvolti in fiecare zi.

Noi iti oferim:

-Suport educational permanent;

-Comison atractiv din tranzactii;

-Sansa de dezvoltare profesionala si personala;

-Mediu de lucru prietenos;

Candidatul ideal:

-Are capacitatea de a se adapta usor la orice situatie si de a lucra intr-un mediu dinamic;

-Dorinta de educatie continua;

-Abilitati de comunicare, socializare si prezentare;

-Perseverenta in atingerea obiectivelor stabilite si a deadline-urilor;

-Experienta in vanzari constituie un avantaj;

Responsabilitati principale:

- Prospectarea continuă a pieței imobiliare în scopul cunoașterii imobilelor propuse de către proprietari spre tranzacționare precum și a cererii de servicii din partea clienților;

- Completarea fișei imobilului pentru fiecare proprietare ofertată;

- Contactarea proprietarilor și vizionarea proprietăților oferite spre tranzacționare;

- Introducerea ofertei în baza de date și actualizarea permanentă a acesteia;

- Oferirea consultanței la birou și prezentarea ofertei de servicii a companiei;

- Negocierea prețului final de vânzare sau închiriere;

- Urmărirea derulării și finalizării tranzacției intermediate;

Esti o persoana serioasa, motivata, cu spirit antreprenorial? Iti doresti sa devii un profesionist in domeniul imobiliar? Atunci haide sa ne cunoastem

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Vargas Home S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Vargas Home S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Vargas Home S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?