egr | EgR

Agent imobiliar

  • egr | EgR
Salariu
2.000 EUR

Ne marim echipa!
Daca esti o persoana serioasa, motivata, cu spirit antreprenorial si iti doresti sa devii un profesionist in domeniul imobiliar, atunci hai sa ne cunoastem!

Responsabilitati:
• Vânzare-cumpărare/închiriere locuințe spații comerciale, hale industriale, terenuri
• Actualizarea bazei de date
• Stabilirea contactelor cu clienții
• Întreținerea relațiilor cu clienții și partenerii
• Dezvoltarea rețelei de clienti
• Contactarea proprietarilor și vizionarea proprietăților oferite spre tranzacționare;
• Introducerea ofertei în baza de date și actualizarea permanentă a acesteia;
• Oferirea consultanței la birou și prezentarea ofertei de servicii a companiei;
• Negocierea prețului final de vânzare sau închiriere;
• Urmărirea derulării și finalizării tranzacției intermediate

Cerinte:
• Cel puțin 1 an de experiență în domeniu.
• Capacitate de comunicare și adaptare, orientate spre finalizarea acțiunilor.
• Să-și managerieze bine timpul și proiectele
• Cunoașterea unei limbi de circulație internațională (preferabil engleză)
• Deținerea permisului de conducere categoria B și studiile superioare pot constitui un avantaj

Oferim:
• Suport educational permanent;
• Comison atractiv din tranzactii;
• Sansa de dezvoltare profesionala si personala;
• Mediu de lucru prietenos, echipa tanara

Asteptam Cv-urile la [email protected]

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la egr | EgR pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la egr | EgR pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are egr | EgR locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?