Agent imobiliar, consultant vanzari

Salar net
1000 EUR

Candidatul ideal

Experienta in domeniul imobiliar sau vanzari reprezinta un avantaj.
Persoana dinamica, sociabila si optimista.
Abilitati de negociere si comunicare, persuasiune.
Capacitate de prioritizare si organizare.
Spirit de echipa, motivare pentru atingerea obiectivelor individuale.
Capacitate de valorificare a oportunitatilor de vanzare.
Permis de conducere categoria B obligatoriu

Tinuta si aspect profesional ingrijit obligatoriu
Posibilitate de colaborare pe baza de PFA sau firma

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Ofera consultanta clientilor in procesul complet de vanzare sau inchiriere a unei proprietati, de la stabilirea vizionarilor pana la negocierea si stabilirea semnarii contractelor
- Prezinta proprietatile aflate in portofoliul agentiei, in functie de solicitarile clientilor, ofera suport si solutii
- Managementul portofoliului existent de clienti, dezvoltarea relatiei cu clientii noi alocati
- Utilizarea portalurilor si a aplicatiilor specifice pentru generarea de oportunitati
- Atingerea obietivelor impuse de managerul de vanzari.

Beneficii:
- Comision avantajos din tranzactiile incheiate
- Mediu de lucru profesionist, laptop, telefon, buget de marketing alocat pentru promovarea ofertelor din portofoliul agentiei
- Lucru intr-o echipa cu experienta in Real Estate.
- Sansa de a activa in cea mai dinamica piata de vanzari din Iasi

Suntem o companie cu sediul în Iași constituită cu un scop bine definit.

Misiunea noastră este să-i ajutăm pe toți să-și găsească locul în lume.

Eightsense Tech construiește prima platformă imobiliară modernă, îmbinând talentul de top al industriei cu tehnologia pentru a face experiența de căutare și vânzare inteligentă și fără probleme.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Eightsense Tech S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Eightsense Tech S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Eightsense Tech S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă Eightsense Tech S.R.L. la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?