Alexandru  SANDU

Agent imobiliar iNEX in toate orasele din Arges

  • Alexandru SANDU

Candidatul Ideal
Găsirea agenţiei imobiliare potrivită pentru tine este una dintre cele mai grele decizi pe care le vei lua. Este important să vă afiliaţi la o companie care vă poate oferii cele mai bune sisteme şi soluţii de reuşită.
Descrierea jobului
La ce vă puteți aștepta de la Echipa iNEX:

Suntem gata să oferim un mediu plăcut de lucru pentru noi agenți imobiliari, precum și pentru profesioniști experimentați. (scripturi/dialoguri, tehnici de prospectare, generare online de lead-uri, managementul afacerii etc.) Sprijin excelent din partea personalului nostru dedicat de formatori/manager și colegi asociați. Un model de afaceri dovedit, care vă arată exact cum să vă conduceți afacerea imobiliară în mod corect.

Ce trebuie tu să faci?
- Prospectarea continuă a pieței imobiliare locale;
- Promovarea proprietăților și găsirea celui mai potrivit client;
- Asistarea clienților pe parcursul întregului proces de tranzacționare;
- Acordarea de consultanță imobiliară clienților;
- Dezvoltarea și perfecționarea continuă prin educație;

Beneficii:
La noi planul de carieră te poate duce până la 90% comision încasat desigur după o formulă de business.
Venit direct proporțional cu implicarea ta prin comisioane progresive, până la 90%, în funcție de încasările lunare și experiență;

Posibilitate câștiguri 1.000€ - 3.500€, medie lunară, în funcție de performanțe;
Training de calitate și suport permanent;
Consultanță juridică și financiară;
Posibilitate nelimitată să te dezvolți și să ai venituri considerabile;
Posibilitatea de a te dezvolta independent în propriul tău business;
Sisteme de promovare eficiente;
Acces din prima zi la peste 1000 de proprietăți active și reale;
Echipă de marketing specializată.
Descrierea companiei
Despre noi:
Compania imobiliară iNEX a fost fondată în anul 2016 de către Alexandru SANDU. Acesta a început drumul spre succes în imobiliare după o lungă carieră în vânzări door to door. A învățat că nu este ușor să devii un antreprenor, dar a avut suficient curaj să îşi urmez visul și să transforme pasiunea într-o afacere.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Alexandru SANDU pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Alexandru SANDU pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Alexandru SANDU locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?