Agent imobiliar

nespecificat

Candidatul ideal

-trebuie să-ți placă meseria de agent tranzacții imobiliare și a brokerajului de credite

-trebuie să fii o persoană care dorește dezvoltare personală și profesională

-trebuie să fii competitiv și empatic

-trebuie să fii prezentabil, carismatic și sociabil

Vei avea tot timpul două surse de venit, una din tranzacțiile imobiliare iar cealaltă din finanțarea clienților la băncile partenere. Dacă corespunzi cu cerințele de mai sus te așteptăm în echipa noastră.

Descrierea jobului

-te vei ocupa de mentenanța clienților existenți

-vei dezvolta în permanență portofoliul de clienți

-vei colecta documentația specifică activității și ține legătură în permanență cu managerul de birou

-vei participa în proiectele și activitățile echipei

-remunerație lunară corelată direct cu rezultatele obținute

-lucru într-o echipă cu experiență, dinamică lângă care iți vei forma noi abilități

Suntem o echipă de profesioniști în consultanța produselor bancare pentru pesoane fizice și juridice. Ce ne diferențiază în piață este responsabilitatea și transparența pentru fiecare client și capacitatea de a-i oferi consultanță specifică nevoilor sale. De aceea, avem parteneriat cu băncile de prestigiu din România dar și cu societățile non bancare, și le intermediem serviciile într-un parteneriat de succes.
Piața tranzactionarilor imobiliare ne-a atras întotdeauna și de aceea am luat decizia de a ne perfecționa în acest domeniu. Activitatea bussinisului nostru este de a oferi un serviciu integrat, vânzarea imobilului și creditarea lui, în același birou și cadru transparent. Cele mai importante valori ale noastre sunt chiar oamenii din echipa noastră și ei reprezintă cartea noastră de vizită.