AGENT LIVRARE MARFA

Responsabilitati:
-Livreaza corect si la termenele stabilite marfa catre clientii companiei , conform traseelor si comenzilor primite
- capacitate de a respecta termene limita;
- se ocupa de intretinerea masinii (curatenie, revizie);
- capacitate de orientare catre client;
- adopta comportament civilizat in relatia cu colegii si clientii companiei;

Cerinte:
- permis auto categoria B;
- experienta conducere auto;
- fara antecedente rutiere grave (penal sau cu permis suspendat);
- buna cunoastere a orasului;
- persoana serioasa, organizata, responsabila, punctuala

Beneficii:
Mediu de lucru dinamic, salarizare motivanta
Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de prestigiu din zona de centru si vest a tarii, cu peste 25 ani vechime in domeniu IT&C
Telefon mobil
Bonuri de masa
Masina pentru interventii si deplasari pe teren

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Top Tech S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Top Tech S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Top Tech S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?