Agent paza si securitate

Se oferă :

Pachet salarial lunar :

                            De la 2300 lei pana la 2600 lei (aprox 536 euro Net)

                                                         Se compune din

                         salariul lunar : 1900 lei net + tichete de masa 400 lei =  2300 lei

                                                                    PLUS +

         bonus trimestrial (la 3 luni)  minim 300 lei  pana la 900 lei  / 3 luni  = max 300 lei / luna

                                                       Beneficii suplimentare

  • Cresteri salariale o data pe an cu un index de : 7%
  • de Paste   – se va acorda  100 lei pentru fiecare an vechime!
  • de Craciun -se va acorda  100 lei pentru fiecare an vechime!
  • de ziua femeii (8 Martie)     50 lei pt fiecare femeie
  • de ziua copilului (1 Iunie)    50 lei pt fiecare copil
  • de ziua de nastere             100 lei
  • de ziua numelui                    50 lei

                                      Conditii de lucru constand in:

  • Program de lucru de 8 ore/zi
  • 21 de zile de concediu
  • Training la locul de munca
  • Integrare si lucru in echipa
  • Atmosfera de lucru placuta cu respect pentru clienti
  • Masuri ce garanteaza:
  • conditii de lucru in siguranta
  • egalitate de sanse
  • nediscriminare
  • confidentialitate

Cerințe minime pentru ocuparea postului :

- experienţă profesională minim 12 luni ca agent de paza si securitate

Responsabilitati

  • sa reprezinte cu demnitate, cu eleganta si fermitate societatea si interesele ei, precum si pe cele ale clientilor ;
  • sa nu admita compromisul si sa fie apt sa previna comiterea actului infractional, atat de catre persoanele din afara societatii, cat si de catre angajatii societatii ;
  • sa pazeasca obiectivul, bunurile si valorile primite in paza si sa asigure integritatea acestora ;
  • sa nu permita accesul in obiectivele pazite a persoanelor aflate in stare de ebrietate;
  • sa opreasca si sa legitimeze persoanele despre care exista date sau indicii ca au savarsit infractiuni sau alte fapte ilicite in obiectivul pazit,
  • sa ia primele masuri pentru salvarea persoanelor, bunurilor si valorilor in caz de calamitati ;
  • sa poarte uniforma si insemnele distinctive numai in timpul serviciului ;
  • sa nu se prezinte la serviciu sub influienta bauturilor alcoolice si nici sa nu consume astfel de bauturi in timpul serviciului ;
  • sa nu absenteze fara motive temeinice si fara sa anunte, in prealabil, conducerea societatii despre acesta ;
  • trebuie sa cunoasca limitele si specificul teritoriului, posturile vecine, specificul activitatii obiectivului (obiectivelor) ce le are de pazit.
  • verifica, impreuna cu reprezentantii obiectivului, inainte de inchidere si deschidere, fiecare incapere, pentru a se asigura ca in interior nu sunt ramase persoane, obiecte sau instalatii defecte care ar produce incendii, explozii sau alte stari de pericol si de a se convinge de sigilarea vitrinelor, fisetelor sau a altor locuri inchise unde se pastreaza valori;
  • vegheaza permanent, pazeste si apara postul incredintat;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SUPERMARKET LA COCOŞ SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SUPERMARKET LA COCOŞ SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SUPERMARKET LA COCOŞ SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?